Jste to, co (ne-)jíte

Pořad jisté televize, která se dala na dráhu dietního poradce v nutriční výživě, nadchl i šokoval polovinu českého národa. Skutečně je to s českou kuchyní a potažmo jejími strávníky tak špatné? Skutečně jsme obrazem toho, co sami sníme a za nadváhu a špatné zažívání si můžeme sami? Nechceme být soudci, a proto nechť si na otázku odpoví každý sám. Zhubnout a být to plavek „chic“ touží každá druhá žena v Česku. To už o něčem významném vypovídá. Snahy jít s kily dolů jsou nesmrtelné, jen se v každé módě vlně nazývají jinak. Trendem posledních měsíců jsou nejrůznější #třicetidenní výzvy a #fit challenger, které mají za účel jediné, vyburcovat a něco se sebou udělat.

Změna stravy je zásadní

Aby byly shozené kilogramy tutovkou a už nikdy se nám nevrátily, je třeba zapojit dostatek pohybu, ale především změnit stravovací návyky. A právě na to se zapomíná. Samotná dřina ve fitku totiž rozhodně nestačí. Obstát ve světě zdravého stravování není pro laika snadné. Našprtat se kalorické tabulky, nakoupit samé bio potraviny a diskutovat své problémy na nejrůznějších fórech je sice dost, ale ne zcela účinné. Jediným způsobem, jak se do toho vrhnout správně a přitom po hlavě, je krabičková dieta. Jedná se o systém pěti vyvážených jídel denně, které jsou vám kaloricky ušity na míru a vykryjí celý potravinový příjem. Nutriční poradce ve spolupráci s šéfkuchařem vymyslí takový jídelníček, aby vám chutnal a nabízel pestrou směsici toho nejlepšího, co se ve zdravé výživě aktuálně propaguje. Vám tak odpadnou starosti se sháněním často ne zcela běžně dostupných potravin a hlavně ušetříte finančně. Suma sumárum, i kdyby jste se ve své snaze rozkrájeli, nikdy nebudete schopni s profíky udržet krok.

Proč krabičková dieta?

Krabičková dieta Praha je nejlepší a nejsnazší cestou, jak dojít k cíli a být sami sobě přítelem. Zdravé zažívání je devízou, která se vám dřív nebo později v nejlepším slova smyslu odmění. Ptáte-li se, proč právě tato dieta? Po Praze dopravuje 2x denně zdarma, garantuje ekologickou variantu obalů, garantuje 100% peněz, pokud nebudete spokojeni, individuálně řeší úpravu nechtěných surovin v pokrmech. Věrní klienti jsou navíc odměňováni. Věrnostním bonusem je fresh nápoj za každý odebraný den.

Publikováno: 06. 03. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Nikola Lázníčková