Koktejlová dieta s výkonným BlendyGo přenosným mixérem třetí generace hrou!

 V životě se ne vždy můžeme cítit plní energie, mohou nám přebývat kila anebo zkrátka potřebujeme navodit správnou funkci střevní mikroflóry. K tomu všemu může napomoci koktejlová dieta, v rámci které je dovoleno vypít cokoliv zdravého, s trochou vitaminů, bílkovin a tuku, aby mělo z čeho brát, chceme-li vydávat energii a netrápit ho hladověním, což samozřejmě není správně. V tomto může pomoci bezdrátový mixér třetí generace s názvem BlendyGo 3. Přináší s sebou mnoho benefitů, kterým předběhl svého předchůdce ve výkonu, výdrži baterie anebo v síle čepelí. To však nejsou veškeré výhody tohoto mixéru. Co vše s ním můžete připravit vám prozradíme v následujících řádcích, tak směle do toho!

Vezměte jej s sebou do kanceláře nebo třeba na druhý kraj světa

Každý, kdo se chce zdravě stravovat ví, že dodržovat tuto zásadu je mnohem složitější na cestách, kde po připodobnění toho, co jsme zvyklí snídat nebo svačit, marně pátráme. S BlendyGo 3 můžete však mít zdravé koktejly, příkrmy nebo omáčky neustále po ruce! Zaprvé je velmi praktický svou vahou, která je pouhých 650 gramů, a tak nezabere příliš váhy ani do letadla. Navíc ne poměrně skladný, díky čemuž nezabere ani polovinu kufru, která má samozřejmě náležet jiným věcem. Pokud nevyrážíte na dlouhé měsíce, nebude pravděpodobně potřeba ani nabíječka, baterie BlendyGo 3 je totiž vysoce efektivní.

Jaké koktejly vám BlendyGo 3 pomůže připravit?

BlendyGo 3 přenosný mixér bude nápomocný v přípravě mnohých sladkých koktejlů, problémem nebude ani omáčka k masu, zelenina a ovoce v přípravě rozhodně nebude problém, a to ani v případě, že budete potřebovat rozmixovat tvrdší kousky, jakými jsou například celer, mrkev, z ovoce pak třeba jablko.

Budete-li potřebovat pomocníka do kuchyně, žádný problém! BlendyGo 3 hravě připraví omáčku k masu, skvěle si poradí také s dětskými příkrmy, které dokonale a bez hrudek rozmixujete v nádobě o objemu téměř 550 ml, a tak budete-li chtít pár porcí také zamrazit, rozhodně není potřeba, abyste mixovali nadvakrát.

Bezdrátový mixér využijete také v případě, kdy se v parném letním dni dostaví návštěva a bude mít chuť na ledovou kávu. Čepele mixéru jsou totiž tolik výkonné, že si hravě poradí také s rozmixováním ledu a rychle tak vytvoří ledovou tříšť, která horkou kávu okamžitě přeměňuje na osvěžující nápoj.

Zaujal vás přenosný, bezdrátový mixér BlendyGo 3 s jehož pomocí si často budete moci ulehčit práci a využít jej pro přípravu mnohých nápojů i pokrmů? No tak neváhejte a zjistěte o něm i další informace!

Publikováno: 16. 03. 2024

Kategorie: Zdraví

Autor: Kateřina Hlaváčková